O firmieVETRA Sp. z o.o. jest producentem systemów dostępu do elewacji

Vetra Sp. Z o.o. rozpoczęła działalność w 1992 roku, prowadząc montaże i serwis urządzeń dźwignicowych. W tym samym roku Firma uzyskała uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do wytwarzania i napraw dźwignic i rozpoczęła produkcję podestów wiszących różnego przeznaczenia.

Od początku istnienia strategia firmy skierowana jest na kompleksową obsługę użytkowników, począwszy od rozpoznania indywidualnych potrzeb, poprzez projektowanie, produkcję, montaż i uruchomienie, kończąc na stałej obsłudze serwisowej. Firma posiada własne biuro konstrukcyjne, wydział produkcji i dział kontroli jakości.

Obecnie Vetra dostarcza podesty wiszące przeznaczone do prac remontowo-budowlanych, podesty do obsługi elewacji wysokich budynków, specjalne wciągarki do transportu towarów i osób na wysokich obiektach inżynieryjnych, wyciągi towarowe, nożycowe dźwigniki hydrauliczne, systemy asekuracji przed upadkiem z wysokości, alpinistyczne systemy dostępu do elewacji. W dużej części oferowane urządzenia projektowane są jednostkowo. Oferujemy również produkcję stalowych i aluminiowych konstrukcji nośnych.

Vetra posiada uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do napraw i modernizacji szeregu rodzajów dźwignic oraz uprawnienia do spawania stali oraz stopów aluminium.   

Zapoznaj się z naszymi produktami

 

Od projektu po realizacje

Od początku istnienia strategia firmy skierowana jest na kompleksową obsługę użytkowników, począwszy od rozpoznania indywidualnych potrzeb, poprzez projektowanie, produkcję, montaż i uruchomienie, kończąc na stałej obsłudze serwisowej. Firma posiada własne biuro konstrukcyjne, wydział produkcji i dział kontroli jakości

 

Dlaczego warto wybrać nas

 

  • Doświadczenie działamy na rynku od 1992 roku
  • Wiedza tysiące realizacji , profesjonalna grupa serwisowa
  • Kompleksowa realizacja Firma posiada własne biuro konstrukcyjne, wydział produkcji i dział kontroli jakości

 

Zapoznaj się z naszymi usługami

 

 Firma posiada własne biuro konstrukcyjne, wydział produkcji i dział kontroli jakości. Vetra posiada uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do napraw i modernizacji szeregu rodzajów dźwignic oraz uprawnienia do spawania stali oraz stopów aluminium

 

Skontaktuj się z naszymi doradcami

Odpowiemy na wszelkie pytania a nasi doradcy pomogą w doborze najbardziej efektywnych rozwiązań dla Twojej inwestycji.

Przejdź do kontaktu